Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Sikeres versenyzőink

Az Arany Dániel országos matematikaversenyen, azaz a matekosok „kis OKTV-jén”  a Haladók I. kategóriában a 10. E osztályból Ulrich Zsuzsanna és Gróza Péter (Kosztyó Péter tanítványai)., a Haladók II. kategóriában, a 10. B osztályból Gyebnár Ádám és Kecskeméti Csobán László (Kiss Ildikó tanítványai) a második fordulóba jutott.

Merkovszki Pál, a Leövey 2020-ban végzett tanulója a Testnevelési Egyetemen tanul, és az USA válogatottjában szerepel a január 12-én, csütörtökön elkezdődött lengyel–svéd világbajnokságon. A Budai Farkasok NB I-es kézicsapata egyébként teljes leöveys kapcdsolattal rendelkezik, hiszen Pali cserekapusa Szász Imre Lajos is a mi iskolánk jó hírnevét öregbíti. Merkovszkiról a TE honlapja egy hosszú riportot adott közre: https://tf.hu/hirek/buszkesegeink/14360-tortenelmi-gyozelemre-keszul-a-kezilabda-vb-n-a-tf-en-tanulo-merkovszki-pal 

Rieger Örs 10. B osztályos tanulónk az Oláh György Országos Középiskolai Kémiaversenyen továbbjutott a 2. fordulóba. Felkészítő tanára: Ujlaki Csilla.

Knódel Lívia 11. D osztályos tanulónk az Implom József Helyesírási Verseny fővárosi fordulóján nagyon szépen szerepelt, és  a negyedik legjobb eredménnyel bejutott az országos döntőbe. Gratulálunk, sok sikert kívánunk a következő fordulóban is! Felkészítő tanára: Földváriné Farkas Ildikó.
 

A Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny 2. fordulójába jutott diákjaink és az őket felkészítő tanárok: 9. B osztályból Baranyai Miklós, Varga Krisztián, tanáruk: Kaszibáné Paulheim Márta; a 10. B osztályból Farkas Luca Panni, Meggyes Lilla, Rostás Péter, Tasi Máté, Varga Luca, tanáruk: Kiss Ildikó; a 10. E osztályból Ulrich Zsuzsanna, tanára: Kosztyó Péter; a 11. B osztályból Grábler Anna, tanára: Németh Viktória; a 11. D osztályból Ábel Márton Milán és Horváth Virág, tanáruk: Kosztyó Péter.

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM azonosító: 035235
Feladatellátási hely kód: 001 
☎ +36-1-215-9590
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish