Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Tanáraink, 2016/2017

  Tárgyak Megbízások Fogadóóra
Androvics László matematika, informatika osztályfőnök
tankönyv-felelős
 csütörtök 4. tanóra
Bacsó Éva történelem, társadalomismeret osztályfőnök  hétfő 3. tanóra
Balogh István testnevelés  szakértő  szerda 5. tanóra
Bánhegyesi Zoltán matematika, informatika címzetes igazgató
szaktanácsadó
 előzetes telefonos egyeztetés
Barabás Péter fizika laborvezető  hétfő 14:00-16:00
Baráth Béla angol  osztályfőnök  szerda 4. tanóra
Bíró Éva dráma, pszichológia    szerda 4. tanóra
Bíró Ildikó testnevelés    hétfő 1. tanóra
Boda Emese angol    csütörtök 4. tanóra
Bódi Ágnes francia, magyar  osztályfőnök  péntek 2. tanóra
Bors Lászlóné történelem, társadalomismeret munkaközösség-vezető  csütörtök 3. tanóra
Czakó Csilla német, történelem  osztályfőnök  csütörtök 4. tanóra
Darukáné Eszenyi Katalin matematika, informatika, történelem  osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Donáth-Jakab Viktória testnevelés    hétfő 2. tanóra
Egyedi Csabáné német munkaközösség-vezető
szakértő
 kedd 4. tanóra
Ekert Jutka angol osztályfőnök  hétfő 4. tanóra
Farkas Norbert informatika rendszergazda  szerda 11. tanóra
Fehérné Dallos Eszter matematika, informatika munkaközösség-vezető  kedd 2. tanóra
Fehérvári Zsolt angol munkaközösség-vezető  szerda 6. tanóra
Földi Krisztina   iskola-pszichológus  előzetes telefonos egyeztetés
Frankó Emília angol, orosz  osztályfőnök  péntek 3. tanóra
Füredyné Gróf Gizella ének    kedd 3. tanóra
Gál Judit német    előzetes telefonos egyeztetés
Gerse Anna matematika, latin osztályfőnök   szerda 6. tanóra
Gerséné Varga Ildikó biológia, földrajz osztályfőnök,
kerületi munkaközösség-vezető
 csütörtök 6. tanóra
Gruber Mihály angol, történelem  osztályfőnök  kedd 19:30
Győrfi Bernadett történelem, társadalomismeret osztályfőnök  előzetes telefonos egyeztetés
Héjas Anita magyar, filozófia    csütörtök 6. tanóra

Dr. Hermanné
Dr. Ugarte-Quiroz
Curo Isolina

spanyol    előzetes telefonos egyeztetés
Horváth Beatrix német, magyar osztályfőnök  péntek 2. tanóra
Hrabóczkiné Tóth Katalin matematika, fizika    szerda 14:00-15:00
dr. Igaz Levente portugál, történelem    hétfőn 4. tanóra
Iván László testnevelés  kerületi munkaközösség-vezető  kedd 3. tanóra
Jakab Judit    könyvtárostanár  
Jenei Zsolt angol, történelem  osztályfőnök  csütörtök 3. tanóra
Kacsák Tamás rajz és vizuális kultúra, média  osztályfőnök  kedd 3. tanóra
Károlyi Júlia angol    szerda 3. tanóra
Kaszibáné Paulheim Márta matematika, fizika, informatika munkaközösség-vezető, osztályfőnök  kedd 2. tanóra
Kiss Ildikó matematika, fizika, informatika osztályfőnök
munkaközösség-vezető
 szerda 2. tanóra
Kovács Gabriella angol osztályfőnök  kedd 3. tanóra
dr. Kutassyné Weisz Melinda angol, magyar munkaközösség-vezető  szerda 4. tanóra
L. Nagy Miklós történelem, társadalomismeret osztályfőnök  hétfő 6. tanóra
Lengyel Csilla matematika, fizika    csütörtök 3. tanóra
Lestár László testnevelés    szerda 4. tanóra
Marossyné Barva Mária német, magyar osztályfőnök  hétfő 3. tanóra
Matisz Annamária angol    csütörtök 4. tanóra
dr. Mile Lajos testnevelés oktatási igazgatóhelyettes  előzetes telefonos egyeztetés
Nagy Balázs  matematika    hétfő 5. tanóra
dr. Nagy Emília magyar  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Nagy Gergő történelem tagozatvezető igazgatóhelyettes  előzetes telefonos egyeztetés
Nagy István földrajz, történelem szakértő  hétfő 11. tanóra
Nagy Katalin Margit angol    szerda 9. tanóra
Nagy Tamás magyar, történelem    kedd 5. tanóra
dr. Némethné Nagy Viktória magyar, társadalomismeret osztályfőnök  szerda 6. tanóra
Pribilla Andrea francia    kedd 3. tanóra
Ritoók Judit magyar osztályfőnök, munkaközösség-vezető  csütörtök 7. tanóra
Sebőkné Orosz Katalin biológia igazgató
szakértő
 előzetes telefonos egyeztetés
Seregélyes Gábor biológia  osztályfőnök  péntek 2. tanóra
Seregélyes János kémia    kedd 3. tanóra
Sikota Orsolya rajz és vizuális kultúra    szerda 2. tanóra
Soltész Viktória magyar, dráma nevelési igazgatóhelyettes  előzetes telefonos egyeztetés
Somlyai Gabriella angol    kedd 5. tanóra
Szabó Ágnes finn, magyar  osztályfőnök  kedd 9. tanóra
Szakács Carmen német    előzetes telefonos egyeztetés
Szegváriné Radnai Ildikó matematika, informatika szakértő  szerda 4. tanóra
Szendy Dorottya matematika, fizika   kedd 6. tanóra
Szilágyi Teréz művészetek   péntek 13:30-14:00
Szilaj Gabriella német, média, orosz, történelem, társadalomismeret szakértő  kedd 3. tanóra
Szondi Ágnes testnevelés osztályfőnök
munkaközösség-vezető
 kedd 6. tanóra
Tiszáné Dékay Zsuzsa spanyol, földrajz    szerda 4. tanóra
Tupi Zoltán matematika, fizika    péntek 2. tanóra
Turbékné Tóth Tünde földrajz    kedd 10:45-11:30
(előzetes egyeztetés szükséges)
Varga Anikó angol, német    péntek 2. tanóra
Varga Éva magyar    szerda 10. tanóra
Várkonyi Ádám biológia    előzetes telefonos egyeztetés
Vonnák Norbert angol, magyar osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Závodszky Judit fizika, kémia osztályfőnök  péntek 4. tanóra
Zombory József informatika, matematika rendszergazda  csütörtök 4. tanóra
Zsadányi Melinda magyar    szerda 8. tanóra

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM: 035235 
☎ +36-1-215-9590
Fax: +36-1-219-0635/102
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish