Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Atlétáink bravúrjai

Tanítványunk, Máramarosi Rita (10. D) válogatott atléta holnap – december 13-án, Luca napján –, hétfőn a mezei futó Európa-bajnokság U20-as mezőnyében szerepelt. Takács Zsombi 10.D-s tanulónk Pest megye legjobb diáksportolója díjat nyerte el. Zsombi az U18-as és az U20-as téli dobó magyar bajnokságon diszkoszvetés versenyszámban harmadik helyezést ért el. Az U18-as szabadtéri országos bajnokságon diszkoszvetésben ezüst, súlylökésben bronzérmet nyert. Válogatott viadalon Csehországban negyedik helyezést szerzett.

Mindkettejüöknek, valamint Dr. Mile Lajos testnevelőtanárnak tisztelettel gratulálunk.