Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Adatok

Alapadatok

Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium

 Cím: 1096 Budapest, Vendel u. 1.
 Telefon:  215-9590
 Fax:  219-0635/102
 OM azonosító:  035235

 

 

 

 Vezetők:

Sebőkné Orosz Katalin   igazgató
Nagy Tamás  oktatási igazgatóhelyettes
Soltész Viktória  nevelési igazgatóhelyettes
Kriska Ádám  tagozatvezető igazgatóhelyettes

 

 

 

Fenntartó és üzemeltető:

Belső-Pesti Tankerületi Központ,
1071 Budapest, Damjanich utca 6.
http://kk.gov.hu/belsopest
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Alapítványunk:

Leövey Gimnáziumért Alapítvány
adószáma: 18037724-1-43
számlaszáma: 11709002-20073792

Létszámok

Létszámok 2017. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 961 fő diák.

Létszámok 2016. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 910 fő diák.

Létszámok 2015. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 887 fő diák.

Létszámok 2014. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 882 fő diák.

Létszámok 2013. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 953 fő diák.

Létszámok 2012. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2010. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 

Létszámok 2009. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2008. október 1.-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2007. október 1.-jén

Nappali tagozat

A Ugrás diákok lakhely szerinti megoszlása

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2006. október 1.-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2005. szeptember 1.-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2004. szeptember 3-án

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2003. szeptember 4-én

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2002. október 1-én

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

MenzaInfo

Aktuális híreink

Az ebédbefizetésről:

Fontos információk

Menzánkat a Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ (FIÜK) működteti, az ebédet  az Elamen Kereskedelmi és Vendéglátóipari Zrt. biztosítja. Ezért ebédbefizetésekkel és lemondásokkal kapcsolatban a FIÜK központi 06 1 798-0517/17-es telefonszámán, továbbá a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen lehet/kell keresni Kovácsné Veres Katalint. 

Kérjük, szíveskedjenek ügyelni arra, hogy a lemondások 8.00-9.30 között történjenek meg.

A diétás menü igénylésével kapcsolatban Kovácsné Veres Katalint kell keresni (1/798-0517/17; Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Köznevelésért Felelős Államtitkársága által gyártatott film a közétkeztetési változásokról. Itt: https://youtu.be/HrHv-omWAKQ

Ebédbefizetés

Megváltozott a befizetés rendje: az ebédet már csak átutással (K&H Bank 10401196-00029015-00000009) lehet befizetni!  További információk

Heti étrend - 46. hét

Normál étrend

Glutén és tejmentes étrend

Tej, tojás és borsómentes étrend

Tejmentes étrend

Sertéshúsmentes étrend

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Csengetési rend

Nappali tagozat
Felnőttoktatási tagozat

Tanáraink 2017/2018 tanév

  Tárgyak Megbízások Fogadóóra
Androvics László matematika, informatika osztályfőnök
tankönyv-felelős
 hétfő 3. tanóra
Apágyi Ágota      szerda 13. tanóra
Bacsó Éva történelem osztályfőnök  szerda 6. tanóra
Balogh István testnevelés  szakértő  előzetes telefonos egyeztetés
Bánhegyesi Zoltán matematika, informatika címzetes igazgató  előzetes telefonos egyeztetés
Barabás Péter fizika laborvezető  szerda 14:00-16:00
Baráth Béla angol nyelv  osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Bartaha Ágnes történelem    kedd 6. tanóra
Bíró Éva dráma    hétfő 6. tanóra
Bíró Ildikó testnevelés    csütörtök 5. tanóra
Boda Emese angol nyelv    szerda 3. tanóra
Bódi Ágnes magyar, francia nyelv  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Bors Lászlóné történelem munkaközösség-vezető  csütörtök 3. tanóra
Czakó Csilla német nyelv, történelem  osztályfőnök  kedd 6. tanóra
Darukáné Eszenyi Katalin matematika, informatika, történelem  osztályfőnök  szerda 2. tanóra
Egyedi Csabáné német nyelv munkaközösség-vezető  szerda 3. tanóra
Ekert Jutka angol nyelv osztályfőnök  péntek 5. tanóra
Erdősné Sólyom Krisztina testnevelés    péntek 4. tanóra
Fehérné Dallos Eszter matematika, informatika munkaközösség-vezető  szerda 4. tanóra
Fehérvári Zsolt angol nyelv munkaközösség-vezető  péntek 5. tanóra
Frankó Emília angol nyelv, orosz nyelv  osztályfőnök  kedd 6. tanóra
Füredyné Gróf Gizella ének-zene    péntek 3. tanóra
Gerse Anna matematika, latin nyelv osztályfőnök   hétfő 3. tanóra
Gerséné Varga Ildikó biológia, földrajz osztályfőnök,
kerületi munkaközösség-vezető
 csütörtök 4. tanóra
Győrfi Bernadett történelem osztályfőnök  szerda 9. tanóra
Héjas Anita magyar, filozófia, pszichológia    hétfő 4. tanóra
Horváth Beatrix magyar, német nyelv osztályfőnök  szerda 2. tanóra
Horváth Ibolya kémia, fizika    kedd 2. nagyszünet
Igaz Levente történelem, portugál nyelv    csütörtök 3. tanóra
Iván László testnevelés  kerületi munkaközösség-vezető  kedd 2. tanóra
Jakab Judit francia nyelv  könyvtárostanár  kedd 16:00
Jenei Zsolt angol nyelv, történelem  osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Juhász Anna Éva   pszichológus  hétfő, kedd 8:00-16:00
Kacsák Tamás rajz, média, művészettörténet  osztályfőnök  hétfő 3. tanóra
Károlyi Júlia angol nyelv  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Kaszibáné Paulheim Márta matematika osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
 szerda 2. tanóra
Kiss Ildikó matematika, fizika, informatika osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
 szerda 4. tanóra
Kriska Ádám matematika, fizika, informatika igazgatóhelyettes, osztályfőnök  csütörtök 6. tanóra
Kusz Emese Tünde matematika, informatika    szerda 5. tanóra
dr. Kutassyné Weisz Melinda magyar, angol nyelv munkaközösség-vezető  hétfő 4. tanóra
L. Nagy Miklós történelem osztályfőnök  csütörtök 6. tanóra
Lengyel Csilla matematika  osztályfőnök  szerda 4. tanóra
Lestár László testnevelés    szerda 4. tanóra
Marossyné Barva Mária magyar, német nyelv, történelem    csütürtök 5. tanóra
Matisz Annamária angol nyelv    péntek 3. tanóra
dr. Mile Lajos testnevelés    csütörtök 2. tanóra
Mohos Edit német nyelv    szerda 2. tanóra
Nagy Balázs matematika    kedd 5. tanóra
dr. Nagy Emília magyar, kommunikáció, életvitel  osztályfőnök  hétfő 4. tanóra
Nagy István földrajz, történelem szakértő  kedd 11. tanóra
Nagy Szilvia angol nyelv    péntek 3. tanóra
Nagy Tamás történelem, magyar, média  igazgatóhelyettes  hétfő 6. tanóra
dr. Némethné Nagy Viktória magyar osztályfőnök  kedd 6. tanóra
Pálfy-Novák Anikó spanyol nyelv, média    péntek 3. tanóra
Pribilla Andrea francia nyelv    kedd 7. tanóra
Radó Adrienn angol nyelv    csütörtök 4. tanóra
Ritoók Judit magyar osztályfőnök, munkaközösség-vezető  hétfő 6. tanóra
Sebőkné Orosz Katalin biológia, földrajz igazgató  előzetes telefonos egyeztetés
Sikota Orsolya vizuális kultúra    szerda 5. tanóra
Soltész Viktória magyar, dráma igazgatóhelyettes  kedd 5. tanóra
Somlyai Gabriella angol nyelv  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Szabó Ágnes magyar, finn nyelv  osztályfőnök  hétfő 2. tanóra
Szakács Carmen német nyelv    szerda 3. tanóra
Szakos Viktória      hétfő 9. tanóra
Szegváriné Radnai Ildikó matematika, informatika    szerda 4. tanóra
Szendy Dorottya matematika, fizika    szerda 5. tanóra
Szilágyi Teréz művészetek    előzetes telefonos egyeztetés
Szilaj Gabriella orosz nyelv, média    hétfő 3. tanóra
Szivák-Sipos Szilvia Katalin kémia, biológia    kedd 5. tanóra
Szondi Ágnes testnevelés osztályfőnök
munkaközösség-vezető
 szerda 2. tanóra
Tiszáné Dékay Zsuzsa földrajz, spanyol nyelv    hétfő 3. tanóra
Tupi Zoltán matematika, fizika  osztályfőnök  csütörtök 2. tanóra
Turbékné Tóth Tünde földrajz    kedd 3. tanóra
Ujlaki Csilla biológia    csütörtök 5. tanóra
Varga Éva magyar    hétfő 10. tanóra
Várkonyi Ádám biológia    előzetes telefonos egyeztetés
Vedrán-Hrisztov Marianna biológia    csütörtök 4. tanóra
Vonnák Norbert angol nyelv, magyar osztályfőnök  péntek 4. tanóra
Winecker Ágnes angol nyelv    péntek 3. tanóra
Závodszky Judit kémia, fizika osztályfőnök  péntek 3. tanóra
Zombory József informatika rendszergazda  előzetes telefonos egyeztetés
Zsadányi Melinda magyar    szerda 5. tanóra

Információk

Az ezeken az oldalakon található információkat  három kategóriába soroltuk be.

  1. A "Napi ügyekhez" címet viselő részben olyan - tényleg a mindennapi iskolai léthez feltétlenül szükséges - adatok tanulmányozhatók, mint például az órarend(ek), a csengetési rend, a rendszeresen frissített eseménynaptár,  a tanév rendje, a heti étrend, és így tovább.

  2. A "Dokumentumok" menüpont alatt nagyon hivatalos Smile információk érhetők el. Egyrészt itt teszünk közzé egy - véleményünk szerint jól használható - linkgyűjteményt az oktatási jogszabályokról. Másrészt itt találhatók az iskolai szabályzatok, dokumentumok: Házirend, Pedagógai program, Szervezeti és Működési Szabályzat, óratervek, Minőségirányítási program, munkatervek, stb.

  3. A "Közérdekű" részben azokat az adatokat tesszük közzé, melyeket elektronikus információsza­badságról szóló 2005. évi XC. törvény (és a 11/1994. MKM rendelet) a "különös közzétételi lista" névvel illet. Itt olvashatók a kompetenciamérések eredményei, a létszámadatok, az érettségi vizsgák eredményei, stb.

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM: 035235 
☎ +36-1-215-9590
Fax: +36-1-219-0635/102
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish