Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Adatok

Alapadatok

Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium

 Cím: 1096 Budapest, Vendel u. 1.
 Telefon:  215-9590
 Fax:  219-0635/102
 OM azonosító:  035235

 

 

 

 Vezetők:

Sebőkné Orosz Katalin   igazgató
Nagy Tamás  oktatási igazgatóhelyettes
Soltész Viktória  nevelési igazgatóhelyettes
Kriska Ádám  tagozatvezető igazgatóhelyettes

 

 

 

Fenntartó és üzemeltető:

Belső-Pesti Tankerületi Központ,
1071 Budapest, Damjanich utca 6.
http://kk.gov.hu/belsopest
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Alapítványunk:

Leövey Gimnáziumért Alapítvány
adószáma: 18037724-1-43
számlaszáma: 11709002-20073792

Létszámok

Létszámok 2015. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 887 fő diák.

Létszámok 2014. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 882 fő diák.

Létszámok 2013. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 Összesen 953 fő diák.

Létszámok 2012. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2010. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

 

Létszámok 2009. október 1-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2008. október 1.-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2007. október 1.-jén

Nappali tagozat

A Ugrás diákok lakhely szerinti megoszlása

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2006. október 1.-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2005. szeptember 1.-jén

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2004. szeptember 3-án

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2003. szeptember 4-én

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

Létszámok 2002. október 1-én

Nappali tagozat

Felnőttoktatási tagozat

MenzaInfo

Aktuális híreink

Az ebédbefizetésről:

Fontos információk

Menzánkat a Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ (FIÜK) működteti, az ebédet  az Elamen Kereskedelmi és Vendéglátóipari Zrt. biztosítja. Ezért ebédbefizetésekkel és lemondásokkal kapcsolatban a FIÜK központi 06 1 798-0517/17-es telefonszámán, továbbá a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen lehet/kell keresni Kovácsné Veres Katalint. 

Kérjük, szíveskedjenek ügyelni arra, hogy a lemondások 8.00-9.30 között történjenek meg.

A diétás menü igénylésével kapcsolatban Kovácsné Veres Katalint kell keresni (1/798-0517/17; Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Köznevelésért Felelős Államtitkársága által gyártatott film a közétkeztetési változásokról. Itt: https://youtu.be/HrHv-omWAKQ

Ebédbefizetés

Megváltozott a befizetés rendje: az ebédet már csak átutással (K&H Bank 10401196-00029015-00000009) lehet befizetni!  További információk

Heti étrend

2017.09.11. (hétfő)

Tavaszi zöldségleves
Kolbászos sertésragu
Lencsefőzelék
Teljes kiőrlésű kenyér

2017.09.12. (kedd) Magyaros karfiolleves

Vadas tokány, főtt tészta

2017.09.13. (szerda) Szerecsendiós burgonyaleves

Bakonyi sertés szelet
Petrezselymes bulgur
Körte

2017.09.14. (csütörtök) Gulyásleves
Aranygaluska, vanília öntet
Alma
2017.09.15. (péntek) Zellerkrém leves
Grill csirkecomb,
párolt zöldség, párolt rizs

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Csengetési rend

Nappali tagozat
Felnőttoktatási tagozat

Tanáraink, 2016/2017

  Tárgyak Megbízások Fogadóóra
Androvics László matematika, informatika osztályfőnök
tankönyv-felelős
 csütörtök 4. tanóra
Bacsó Éva történelem, társadalomismeret osztályfőnök  hétfő 3. tanóra
Balogh István testnevelés  szakértő  szerda 5. tanóra
Bánhegyesi Zoltán matematika, informatika címzetes igazgató
szaktanácsadó
 előzetes telefonos egyeztetés
Barabás Péter fizika laborvezető  hétfő 14:00-16:00
Baráth Béla angol  osztályfőnök  szerda 4. tanóra
Bíró Éva dráma, pszichológia    szerda 4. tanóra
Bíró Ildikó testnevelés    hétfő 1. tanóra
Boda Emese angol    csütörtök 4. tanóra
Bódi Ágnes francia, magyar  osztályfőnök  péntek 2. tanóra
Bors Lászlóné történelem, társadalomismeret munkaközösség-vezető  csütörtök 3. tanóra
Czakó Csilla német, történelem  osztályfőnök  csütörtök 4. tanóra
Darukáné Eszenyi Katalin matematika, informatika, történelem  osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Donáth-Jakab Viktória testnevelés    hétfő 2. tanóra
Egyedi Csabáné német munkaközösség-vezető
szakértő
 kedd 4. tanóra
Ekert Jutka angol osztályfőnök  hétfő 4. tanóra
Farkas Norbert informatika rendszergazda  szerda 11. tanóra
Fehérné Dallos Eszter matematika, informatika munkaközösség-vezető  kedd 2. tanóra
Fehérvári Zsolt angol munkaközösség-vezető  szerda 6. tanóra
Földi Krisztina   iskola-pszichológus  előzetes telefonos egyeztetés
Frankó Emília angol, orosz  osztályfőnök  péntek 3. tanóra
Füredyné Gróf Gizella ének    kedd 3. tanóra
Gál Judit német    előzetes telefonos egyeztetés
Gerse Anna matematika, latin osztályfőnök   szerda 6. tanóra
Gerséné Varga Ildikó biológia, földrajz osztályfőnök,
kerületi munkaközösség-vezető
 csütörtök 6. tanóra
Gruber Mihály angol, történelem  osztályfőnök  kedd 19:30
Győrfi Bernadett történelem, társadalomismeret osztályfőnök  előzetes telefonos egyeztetés
Héjas Anita magyar, filozófia    csütörtök 6. tanóra

Dr. Hermanné
Dr. Ugarte-Quiroz
Curo Isolina

spanyol    előzetes telefonos egyeztetés
Horváth Beatrix német, magyar osztályfőnök  péntek 2. tanóra
Hrabóczkiné Tóth Katalin matematika, fizika    szerda 14:00-15:00
dr. Igaz Levente portugál, történelem    hétfőn 4. tanóra
Iván László testnevelés  kerületi munkaközösség-vezető  kedd 3. tanóra
Jakab Judit    könyvtárostanár  
Jenei Zsolt angol, történelem  osztályfőnök  csütörtök 3. tanóra
Kacsák Tamás rajz és vizuális kultúra, média  osztályfőnök  kedd 3. tanóra
Károlyi Júlia angol    szerda 3. tanóra
Kaszibáné Paulheim Márta matematika, fizika, informatika munkaközösség-vezető, osztályfőnök  kedd 2. tanóra
Kiss Ildikó matematika, fizika, informatika osztályfőnök
munkaközösség-vezető
 szerda 2. tanóra
Kovács Gabriella angol osztályfőnök  kedd 3. tanóra
dr. Kutassyné Weisz Melinda angol, magyar munkaközösség-vezető  szerda 4. tanóra
L. Nagy Miklós történelem, társadalomismeret osztályfőnök  hétfő 6. tanóra
Lengyel Csilla matematika, fizika    csütörtök 3. tanóra
Lestár László testnevelés    szerda 4. tanóra
Marossyné Barva Mária német, magyar osztályfőnök  hétfő 3. tanóra
Matisz Annamária angol    csütörtök 4. tanóra
dr. Mile Lajos testnevelés oktatási igazgatóhelyettes  előzetes telefonos egyeztetés
Nagy Balázs  matematika    hétfő 5. tanóra
dr. Nagy Emília magyar  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Nagy Gergő történelem tagozatvezető igazgatóhelyettes  előzetes telefonos egyeztetés
Nagy István földrajz, történelem szakértő  hétfő 11. tanóra
Nagy Katalin Margit angol    szerda 9. tanóra
Nagy Tamás magyar, történelem    kedd 5. tanóra
dr. Némethné Nagy Viktória magyar, társadalomismeret osztályfőnök  szerda 6. tanóra
Pribilla Andrea francia    kedd 3. tanóra
Ritoók Judit magyar osztályfőnök, munkaközösség-vezető  csütörtök 7. tanóra
Sebőkné Orosz Katalin biológia igazgató
szakértő
 előzetes telefonos egyeztetés
Seregélyes Gábor biológia  osztályfőnök  péntek 2. tanóra
Seregélyes János kémia    kedd 3. tanóra
Sikota Orsolya rajz és vizuális kultúra    szerda 2. tanóra
Soltész Viktória magyar, dráma nevelési igazgatóhelyettes  előzetes telefonos egyeztetés
Somlyai Gabriella angol    kedd 5. tanóra
Szabó Ágnes finn, magyar  osztályfőnök  kedd 9. tanóra
Szakács Carmen német    előzetes telefonos egyeztetés
Szegváriné Radnai Ildikó matematika, informatika szakértő  szerda 4. tanóra
Szendy Dorottya matematika, fizika   kedd 6. tanóra
Szilágyi Teréz művészetek   péntek 13:30-14:00
Szilaj Gabriella német, média, orosz, történelem, társadalomismeret szakértő  kedd 3. tanóra
Szondi Ágnes testnevelés osztályfőnök
munkaközösség-vezető
 kedd 6. tanóra
Tiszáné Dékay Zsuzsa spanyol, földrajz    szerda 4. tanóra
Tupi Zoltán matematika, fizika    péntek 2. tanóra
Turbékné Tóth Tünde földrajz    kedd 10:45-11:30
(előzetes egyeztetés szükséges)
Varga Anikó angol, német    péntek 2. tanóra
Varga Éva magyar    szerda 10. tanóra
Várkonyi Ádám biológia    előzetes telefonos egyeztetés
Vonnák Norbert angol, magyar osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Závodszky Judit fizika, kémia osztályfőnök  péntek 4. tanóra
Zombory József informatika, matematika rendszergazda  csütörtök 4. tanóra
Zsadányi Melinda magyar    szerda 8. tanóra

Információk

Az ezeken az oldalakon található információkat  három kategóriába soroltuk be.

  1. A "Napi ügyekhez" címet viselő részben olyan - tényleg a mindennapi iskolai léthez feltétlenül szükséges - adatok tanulmányozhatók, mint például az órarend(ek), a csengetési rend, a rendszeresen frissített eseménynaptár,  a tanév rendje, a heti étrend, és így tovább.

  2. A "Dokumentumok" menüpont alatt nagyon hivatalos Smile információk érhetők el. Egyrészt itt teszünk közzé egy - véleményünk szerint jól használható - linkgyűjteményt az oktatási jogszabályokról. Másrészt itt találhatók az iskolai szabályzatok, dokumentumok: Házirend, Pedagógai program, Szervezeti és Működési Szabályzat, óratervek, Minőségirányítási program, munkatervek, stb.

  3. A "Közérdekű" részben azokat az adatokat tesszük közzé, melyeket elektronikus információsza­badságról szóló 2005. évi XC. törvény (és a 11/1994. MKM rendelet) a "különös közzétételi lista" névvel illet. Itt olvashatók a kompetenciamérések eredményei, a létszámadatok, az érettségi vizsgák eredményei, stb.

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM: 035235 
☎ +36-1-215-9590
Fax: +36-1-219-0635/102
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish